• Detail firmy

Petr Kedroň

Základní popis

Firma se specializuje na tesařské práce, montáže krovů, dřevostaveb, roubených staveb, dřevěných fasád, pergol, zahradních altánů a garážových stání. Nabízí veškeré pokrývačské a klempířské práce, kompletní dodávky střech, montáž všech druhů krytin, klempířských prvků a okapových systémů včetně drobných oprav i kompletních rekonstrukcí.

Adresa

Velké Karlovice 520
756 06 Velké Karlovice

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01481819
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- tesařské práce - výroba a montáž krovu, kompletní rekonstrukce střech, výroba sbíjených vazníků, dřevěné přístřešky, pergoly ,altány, terasy, zahradní program, šalování schodišť, zahradní domky, chaty. Pokrývačské práce - pokládka tašek, atd...

Kontaktní osoba

Petr Kedroň - Majitel

Mobil: +420 725 284 614
Další firmy v oboru

Petr MIČKAL

Pokrývačstvím a klempířstvím se zabýváme již od r. 1996. Pokládáme střechy všemi u nás dostupnými střešními krytinami, dále se zabýváme rekonstrukcemi a opravami střech. Díky dlouholeté spolupráci s dodavatelskými firmami nabízíme pro naše zákazníky i možnost dodání střešních materiálů ze zahraničí. Ke všem střešním a klempířským výrobkům máme certifikáty na montáž. Působíme na Zlínsku a Valašsku.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.