• Detail firmy

Petr Kašník

Základní popis

Naše firma provozuje tesařství, klempířství a pokrývačství. Zhotovíme střechy na klíč s kompletní hydroizolací a montáží střešních oken. Provádíme opravy dílčí střech včetně komínů. Prodáváme a pokládáme veškeré střešní krytiny i falcované

Adresa

Lednická 75/121
690 06 Charvátská Nová Ves

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64521265

Výrobky, činnosti

montáž střešních oken

Kontaktní údaje

E-mail: strechykasnik@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Kašník - Majitel

Mobil: 608 476 667
E-mail: strechykasnik@seznam.cz
Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

MIMOSystém s.r.o.

Zabýváme se distribucí a montážní střešních krytin, okapových systémů, střešních a stěnových profilů. Zajišťujeme klempířské a pokrývačské práce, montujeme drobné dřevostavby, dodáváme a zateplujeme fasády. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z Českých Budějovic a okolí.