• Detail firmy

Petr Kaplan

Základní popis

Reklamní servis: Grafické studio, výroba poutačů, výroba bannerů, světelná reklama, digitální tisk, řezaná grafika, reklamní a design polep automobilů, ztmavovací a bezpečnostní okení folie, autofolie, letáky, vizitky, razítka a další...

Adresa

Čsl. armády č.p. 1248
295 01 Mnichovo Hradiště

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86556045
DIČ:  CZ7801220944
Rok založení:  2005

Výrobky, činnosti

Výroba reklamy, vizitek, letáků, razítek

Nabídka výroby reklamy, vizitek, letáků, razítek, polepů automobilů, certifikovaných zatmavovacích a bezpečnostních fólií.

Kontaktní údaje

E-mail: reklamamh@seznam.cz
WWW: www.reklamamh.cz

Kontaktní osoba

Petr Kaplan - Majitel

Telefon: 604 522 764
E-mail: reklamamh@seznam.cz
Další firmy v oboru

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.