• Detail firmy

Petr Kalvar

Základní popis

Provádíme zateplování budov, fasády a půdní vestavby. Rekonstruujeme bytové i nebytové prostory, koupelny, kuchyně a jádra. Stavíme rodinné domy.

Adresa

Poličanská 1487
190 16 Praha 9 - Újezd nad Lesy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87711141
Rok založení:  2011

Výrobky, činnosti

Provádíme zateplování budov,fasády a půdní vestavby.Rekonstruujeme bytové i nebytové prostory,koupelny,kuchyně a jádra.Stavíme rodinné domy,základové desky a ploty.Poskytujeme instalatérské, topenářské,elektroinstalační,výkopové a bourací práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 610 011
E-mail: pe.var@seznam.cz
WWW: www.elektroprace-vseho-druhu.webnode.cz

Kontaktní osoba

Petr Kalvar - Majitel

Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.