• Detail firmy

Petr Kadlec

Základní popis

Agentura na pořádání společenských a firemních akcí. Soukromé i firemní party, oslavy narozenin, svatební oslavy. Veškeré akce zajistíme na klíč.

Adresa

Vavřenova 1171/10
142 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69516154

Výrobky, činnosti

Agentura na pořádání společenských, firemních akcí

Agentura na pořádání společenských a firemních akcí. Soukromé i firemní party, oslavy narozenin, svatební oslavy. Veškeré akce zajistíme na klíč.

Kontaktní údaje

E-mail: info@timeparty.cz

Kontaktní osoba

Michaela Kadlecová - Jednatel

Mobil: +420 603 551 569
E-mail: info@timeparty.cz
WWW: www.timeparty.cz
Další firmy v oboru

Oskar Hahn Agency s.r.o.

Umělecká agentura - uspořádáme pro Vás jakoukoliv kulturní akci, koncert, divadlo, firemní party či oslavu. Zajistíme vystoupení populárních umělců. Zprostředkujeme koncert nebo hostování umělců dle Vašich požadavků, včetně ozvučení a osvětlení kvalitní technikou. Nabízíme produkci reklamních kampaní, televizních programů, festivalů či koncertních turné. Jsme partnerem DIVADLA BROADWAY, a.s.

Jan Molnár - Ohňostroje M&M Pyro

M&M Pyro - realizace ohňostrojů na míru. Sestavíme a odpálíme ohňostroj přesně dle Vašich představ. Ohňostroje pro domácí či firemní oslavy, velké ohňostroje pro různá výročí měst a obcí, odpálené odborně způsobilými lidmi včetně úklidu a likvidace odpadu. Objednejte si u nás ohňostroj na svatbu, výročí firmy, narozeninovou oslavu, Vánoční večírek, Silvestr nebo jen tak pro radost.

GRADIOR, spol. s r.o.

Specializujeme se na navrhování a realizaci divadelních prostor a techniky pro kina, kulturní i multifunkční zařízení. Realizujeme divadelní osvětlení, elektroakustiku, mechanizace jeviště pro horní i dolní sféru. Dodáváme divadelní techniku, divadelní rekvizity, látkové vybavení apod. Zabezpečujeme zateplení fasád domů či rekonstrukce balkónů a lodžií.