• Detail firmy

Petr Juchelka

Základní popis

Instalatérství s 14 letou zkušenosti s prováděním instalatérských prací. Vyměňujeme stoupací a ležaté rozvody vody a odpadu v domech, rodinných domech

Adresa

Závodní 410/51
700 30 Ostrava - Hrabůvka

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66716349
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérství

s 14 letou zkušenosti s prováděním instalatérských prací. Vyměňujeme stoupací a ležaté rozvody vody a odpadu v domech, rodinných domech a bytech. Provádíme veškeré instalatérské práce. Topenářské a plynařské práce.

Kontaktní osoba

Petr Juchelka - Majitel

Mobil: +420 603 734 557
E-mail: petr.juchelka@quick.cz
Další firmy v oboru

Ing. Jaroslav Menšík - GOODMEN

Specializujeme se na služby v oblasti topení, voda a plyn. Nabízíme servis, revize, opravy nebo kompletní realizace nových projektů jako jsou kotelny, výměníky, ústřední topení nebo kompletního technického zařízení budov.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.