• Detail firmy

Petr Joneš

Základní popis

Firma se zábývá stavební činností : zakládání staveb, hrubé stavby, dodávka a montáž oken, střechy včetně krovů, dokončovací práce, obklady, podlahy.

Adresa

U Hájenky 319/6
748 01 Bobrovníky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73283452
DIČ:  CZ6503021052

Výrobky, činnosti

zakládání staveb, hrubé stavby

Kontaktní údaje

E-mail: petrjones@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Joneš - Jednatel

Telefon: 606 700 575
E-mail: petrjones@seznam.cz
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

ČECH - ENGINEERING, a.s.

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních a inženýrských staveb. Poskytujeme architektonické a inženýrské služby a související technické poradenství.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.