• Detail firmy

Petr Jonáš - firma Jonáš

Základní popis

Nabízíme sprchové kouty, parní a masážní kabiny, sauny, bazény a WC. Prodáváme umyvadla, baterie, koupelnový nábytek a doplňky.Dodávají do velkoobchodů.

Adresa

Valdštejnská 2127
436 01 Litvínov - Horní Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13948008
  • Služby

Výrobky, činnosti

sprchové kouty,umyvadla a baterie

Kontaktní údaje

E-mail: jonas@litvinovsko.cz

Kontaktní osoba

Petr Jonáš - Majitel

Telefon: http://www.jonas-li tvi nov .cz
Mobil: +420 721 991 266
E-mail: jonas@litvinovsko.cz
Další firmy v oboru

HOSANA CZECH s.r.o.

Našim zákazníkům nabízíme produkty bytového designu v tradičním, koloniálním, antique a rustikálním slohu. Inspirací nám byl způsob života našich přátel a domy na toulkách u pobřeží středozemního moře a ve střední a severní Americe. Prodáváme interiérové doplňky do domů, ale i do penziónů či hotelů a restaurací. Tyto produkty neslouží jenom svému účelu, ale mají i své kouzlo a romantičnost.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.