• Detail firmy

Petr Jiráček

Základní popis

Hlavní činností je komplexní servis v oblasti černých skládek - podrobné terénní mapování skládek, zpracování a vyhodnocení. Instalujeme fotopasti.

Adresa

Mírová 1296
537 01 Chrudim IV

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03440150

Výrobky, činnosti

Monitorování stavu životního prostředí

Nabízíme podrobné a rozsáhlé terénní mapování černých skládek, včetně elektronického zpracování a kategorizace rozsahu znečištění a návrhu opatření (instalace fotopastí, terénní úpravy). Odstraňujeme černé skládky malého rozsahu. Konzultační činnost.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ekodetekt.cz
WWW: www.ekodetekt.cz

Kontaktní osoba

Petr Jiráček - Majitel

Mobil: +420 724 737 290
E-mail: info@ekodetekt.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

AGROPELETY s.r.o.

Produkujeme rostlinné pelety jako alternativní topné palivo pro váš domov. Rostlinné pelety jsou kromě topení vhodné jako krmivo a podestýlka pro koně a domácí zvířata. Celoročně vykupujeme seno a slámu.