• Detail firmy

Petr Jeník - Regulace turba

Základní popis

Opravujeme elektronické a elektromechanické části různých zařízení a strojů. Nabízíme opravu elektronické regulace turbodmychadel a opravu regulátorů. Kromě kvalitních a spolehlivých oprav částí strojů nabízíme také prodej repasovaných regulátorů. Kontaktujte nás pro veškeré informace.

Adresa

Dražičky 16
391 75 Dražičky

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13816276
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy částí strojů

Opravujeme elektronické a elektromechanické části různých zařízení a strojů dle domluvy se zákazníkem. Snažíme se vždy vyjít vstříc a zajistit tak Vaši maximální spokojenost. Kontaktujte nás a domluvíme se na podrobnostech.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 418 685
E-mail: jenikservis@atlas.cz
WWW: www.jenikservis.cz

Kontaktní osoba

Petr Jeník - Majitel

Další firmy v oboru

VK - servis

Naše společnost se specializuje na servis čerpadel a elektroinstalační práce. Mezi hlavní činnosti firmy patří dodávky, instalace a servis čerpadel pro pitnou vodu i průmysl, převíjení motorů, dodávky pneumatických prvků Bürkert, servis a dodávky balících strojů, speciální elektroniky a teflonů.

LEDOSERVIS - EKO s.r.o.

Specializujeme se na montáž a opravy průmyslového chlazení a klimatizačních zařízení. Provádíme opravy klimatizací zemědělských strojů, opravy dojících zařízeni apod. Působíme v těchto regionech: Jindřichův Hradec, Tábor, Pelhřimov, České Budějovice.

RENOVACE DVEŘÍ - Karel Kozibratka

Nabízíme komplexní služby ve vylepšení Vašich domácností. Renovujeme dveře, zárubně, kuchyně, schodiště i skříně, které Vám na míru můžeme také vyrobit. Mezi nabízené služby patří také práce "hodinového manžela", kdy pomáháme s drobnými opravami u Vás doma.