• Detail firmy

Petr Jech

Základní popis

Výhradní zastoupení pro ČR. Prodáváme veškeré přípravky pro péči o vaše auto. Leštěnky na všechny druhy laků, lesky, vosky, autošampóny. Vše na ošetření vnitřních i vnějších plastů vozidla jako přípravky na mytí motorů, disků, interiéru a karoserií.

Adresa

Smolnice 5
439 14 Smolnice

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48020273

Výrobky, činnosti

autokosmetika

Kontaktní osoba

Petr Jech - Jednatel

Mobil: 602 403 532
E-mail: petrjech.einszett@seznam.cz
WWW: autokosmetika-einszett.cz

Pobočky

CHEMCAR s.r.o.
Mazurská 525/19
181 00 Praha 8 - Troja

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

AUTOLAKY s.r.o.

Společnost AUTOLAKY s.r.o. se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej různých materiálů a vybavení pro karosárny a autolakovny. Nabízíme služby míchání autolaků a průmyslových barev. Provozujeme prodejnu s míchárnou v Brně - Maloměřicích.

Jiří Mejzlík - Vybavení autoservisů

Specializujeme se na dodávky, servis a poradenství v oblasti kompletního vybavení autoservisů a pneuservisů. Zajišťujeme prodej zvedáků, vyvažovaček, zouvaček, geometrie, testovacích linek, myček kol, stříkacích kabin, kompresorů, tlakových čistících strojů, nářadí a dalšího vybavení pro autoservisy. Kompletní sortiment zboží naleznete v našem e-shopu.

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.