• Detail firmy

Petr Husár

Základní popis

Provádíme komplexní zednické a stavební práce. Zajistíme výstavbu nebo rekonstrukce rodinných domů a koupelen, opravy a zateplování fasád, sádrokaronářské práce, pokládku dlažby nebo montáž obkladů. Zaručujeme kvalitně provedené stavební práce.

Adresa

Řeznovice 89
664 91 Ivančice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46915770
DIČ:  CZ6401241550
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výstavba rodinných domů Znojmo

Nabízíme kompletní výstavbu rodinných domů. Výstavba rodinných domů včetně povolení a projektové dokumentace.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 167 826
E-mail: husarp@volny.cz
WWW: www.petrhusar.cz

Kontaktní osoba

Husár Petr - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

JAN SMUTNÝ - PRODEJ DŘEVĚNÝCH POLOTOVARŮ

Zabýváme se prodejem dřevěných polotovarů. Dodáváme obkladové a podlahové palubky, hoblované hranoly, terasovky, plotovky, hoblovaná prkna, OSB desky, vysušené truhlářské řezivo, spárovky a další.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.