• Detail firmy

Petr Hurta

Základní popis

provádí - barmanské show - míchání koktejlů na akcích - barmanské kurzy

Adresa

Pernštýnské náměstí 117
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75208652

Výrobky, činnosti

Barbanská show, firemní akce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 270 612
E-mail: info@barmankurz.cz
E-mail: info@barcatering.cz
WWW: www.barcatering.cz

Kontaktní osoba

Petr Hurta

Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

E&P 4you s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti propagace Vašich výrobků či služeb. Zaměřujeme se především na ochutnávky, road show, public relations a eventy. Můžeme se také pochlubit vlastní databází hostesek, které poskytujeme na všechny akce. Zaručujeme se individuálním přístupem ke každému zákazníkovi a snažíme se pomoci s dosažením cíle – k úspěchu.

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.