• Detail firmy

Petr Hudec MALBY

Základní popis

Nabídka malířských a natěračských prací. Malby interiérů, nátěry fasád, střech, oken, dveří a podlah.

Adresa

Blansko-Dolní Lhota 184
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60535709
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabídka malířských a natěračských prací.

Malby interiérů, nátěry fasád, střech, oken, dveří a podlah.

Kontaktní údaje

E-mail: hudecdl@seznam.cz
WWW: www.hudec-malby.cz

Kontaktní osoba

Petr Hudec - Majitel

Mobil: 604 877 338
Další firmy v oboru

Tryskání - pískování Vladimír Veselý

Provádíme povrchové úpravy kovů tryskáním. Zajišťujeme tryskání na firmě i mobilní tryskání přímo u zákazníka. Tryskání (pískování) se využívá především ve strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu a jiných oblastech. Disponujeme nejmodernější technologií, včetně mobilních jednotek, díky kterým můžeme provádět tryskání kdekoliv v terénu či ve Vaší firmě bez připojení elektrické energie.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.