• Detail firmy

Petr Hruboň

Základní popis

Autoservis pro Ostravu a okolí, léta zkušeností a nízké ceny. Opravy vozidel (karosářské, lakýrnické, mechanické), garanční prohlídky, vlastní odtahová služba, vyřízení pojistných událostí, příprava a provedení STK + emise. Individuální jednání.

Adresa

Místecká 132
739 21 Paskov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64081923
DIČ:  CZ7309055215

Výrobky, činnosti

Autoservis, pojistné události, odtahy, autoskla.

Kontaktní údaje

E-mail: info@autohrubon.cz
WWW: www.autohrubon.cz

Kontaktní osoba

Petr Hruboň

Mobil: +420 731 160 581
E-mail: info@autohrubon.cz
Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

TOYOPNEU s.r.o.

Zajišťujeme služby pneuservisu, montáže tažných zařízení, akustických tlumení, parkovacího asistenta a další služby. Provozujeme zavedený e-shop s pneumatikami, litými koly, doplňky pro nákladní i osobní vozidla a bazarovým zbožím.

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.