• Detail firmy

Petr Hřích

Základní popis

Nabízíme návrhy a realizace webových stránek, grafiky a internetové reklamy pro malé a střední firmy. Navrhujeme logotypy a reklamní bannery.

Adresa

Živnostenská 1078/22
312 00 Plzeň 2 - Lobzy

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87513668
  • Služby

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace webu a grafiky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 506 118
E-mail: info@itdesign.cz
WWW: www.itdesign.cz

Kontaktní osoba

Petr Hřích - Jednatel

Mobil: +420 723 506 118
Další firmy v oboru

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

23 foxes production, s.r.o.

Již od roku 2006 poskytujeme služby reklamní a produkční agentury. Specializujeme se na grafiku, design, signmaking, tisk apod. Zpropagujeme Vaši firmu, akci či produkt. Navštivte naše webové stránky, zde nalezne více informací o naší činnosti i fotografie z realizovaných zakázek.

Libor Fiala - LIFI

Specializujeme se na návrh, dodávku a montáž v oblasti silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, měření a Regulace. Zabezpečujeme kompletní dodávky od projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Nabízíme tvorbu webových stránek a aplikačního SW a vizualizaci.