• Detail firmy

Petr Hříbal

Základní popis

Nabízíme hardware a příslušenství určené k elektronickému kouření.

Adresa

Radomská 471/5
181 00 Praha 8 - Bohnice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63065916

Výrobky, činnosti

Elektronika a elektrotechnika

Hardware a příslušenství určené k elektronickému kouření, pouze to které opravdu funguje. Veškeré modely které nabízíme pečlivě výbíráme a velmi dobře víme co nabízíme.

Kontaktní údaje

E-mail: info@fogmaster.cz
WWW: www.fogmaster.cz

Kontaktní osoba

Petr Hříbal - Majitel

Mobil: +420 731 208 457
E-mail: info@fogmaster.cz
Další firmy v oboru

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

VT PROJECT s.r.o.

Jsme systémový integrátor projekční, prezentační a audiovizuální techniky. Naše portfolio služeb zahrnuje instalaci, servis a také prodej a pronájem techniky. Specializujeme se na ozvučení interiérů. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme opravdovými profesionály v oboru. Kontaktujte nás, věříme, že budete s našimi službami a produkty maximálně spokojeni, jako množství klientů před Vámi.