• Detail firmy

Petr Honomichl

Základní popis

Nabídka digitálního tisku a výseku vizitek, nerušenek, novoročenek, svatebních oznámení a karet netradičních tvarů.

Adresa

Plzenecká 1113/70
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86872401
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Reklama

Nabídka digitálního tisku a výseku vizitek, nerušenek, novoročenek, svatebních oznámení a karet netradičních tvarů.

Kontaktní údaje

WWW: www.wizi.cz

Kontaktní osoba

Petr Honomichl - Majitel

Mobil: +420 603 302 749
E-mail: hono@seznam.cz
Další firmy v oboru

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.

Reklamní agentura GLOBÁL Jana Patlejchová

Zaměřujeme se na výrobu reklamních tabulí a nápisů - signmakingu z řezané fóliové grafiky. Dále se zabýváme vlastní výrobou razítek, vizitek, svatebních oznámení, etiket, gravírovaných a smaltovaných tabulí, světelné reklamy a reklamních předmětů s potiskem. Jsme držitelem Certifikátu kvality od firmy COLOP. Kompletní nabídku služeb a produktů naleznete na našich internetových stránkách.