• Detail firmy

Petr Hladík - Stínící technika Hladík

Základní popis

Dodávka a montáž kvalitních interiérových žaluzií a rolet firem ROLUX,CLIMAX,PAVON.V nabídce máme žaluzie na plastová a EURO okna,horizontální interiérové žaluzie,vertikální žaluzie,posuvné panelové stěny,bambusové žaluzie,látkové roletožaluzie.A dál

Adresa

U Nemocnice 1244
464 01 Frýdlant v Čechách

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65101855

Výrobky, činnosti

montáž kvalitních interiérových žaluzií a rolet

Kontaktní údaje

E-mail: info@zaluzie-hladik.cz
WWW: www.zaluzie-hladik.cz

Kontaktní osoba

Petr Hladík - Majitel

Telefon: +420 777 341 661
E-mail: info@zaluzie-hladik.cz
Další firmy v oboru

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

Daniel Mazurkiewicz

Zabýváme se dodávkou oken, dveří, parapetů a stínící techniky od různých výrobců. Zajišťujeme komplexní služby - zaměření, předběžnou kalkulaci, dodávku zboží, odbornou montáž i následný servis. Zaměřujeme se zejména na zákazníky z Libereckého kraje a širšího okolí.