• Detail firmy

Petr Hilmar

Základní popis

Silnoproudé a slaboproudé instalace.

Adresa

Pod Horou 463
252 45 Březová

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61006459
DIČ:  CZ6501021395

Výrobky, činnosti

Silnoproudé a slaboproudé elektroinstalační práce

Kvalitní provádění silnoproudých a slaboproudých elektroinstalačních prací a oprav, včetně dodávky materiálu a potřebných revizí.

Kontaktní údaje

E-mail: hilmar@eleport.cz
WWW: eleport.cz

Kontaktní osoba

Petr Hilmar - Majitel

Mobil: +420 736 611 809
E-mail: hilmar@eleport.cz
Další firmy v oboru

Josef Votava - plošiny

Zajišťujeme pronájem vysokozdvižných a montážních plošin. Provádíme výškové a elektroinstalační práce. Součástí poskytovaných služeb je rovněž výstavba a údržba veřejného osvětlení. Na našich webových stránkách naleznete veškeré technické údaje plošin a ceník pronájmu plošin. Při dlouhodobých pronájmech nabízíme slevy. Neváhejte nás kontaktovat!

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.