• Detail firmy

Petr Hellinger

Základní popis

Prodej a distribuce motorových a převodových olejů špičkové kvality pro osobní a užitkové vozy, motorky i zemědělské stroje. Olej německé značky Mabanol, jehož kvalitu potvrzuje např. i společnost DEKRA!

Adresa

Komenského 33
323 00 Bolevec

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74678396

Výrobky, činnosti

Motorové oleje

Oleje špičkové německé kvality pro osobní a užitkové vozy, motorky i zemědělské stroje. Značka Mabanol, jehož kvalitu potvrzuje i společnost DEKRA!

Kontaktní údaje

E-mail: petrhell@centrum.cz

Kontaktní osoba

Petr Hellinger - Jednatel

Telefon: 777 205 266
E-mail: petrhell@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOSKLA DOMAŽLICE - Karel Pivoňka

Výměna autoskla na všechny osobní a nákladní vozidla, vč. autobusů a pracovních strojů. Bodově poškozené čelní sklo umíme rychle opravit. Na nejčastější automobily máme autosklo vždy skladem! S vaší pojišťovnou vše zařídíme už od nahlášení - výměna autoskla pro všechny pojišťovny v ČR.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.

PŘEVODOVKY - Jaroslav Kastner

Nabízíme kompletní služby v oblasti prodeje a oprav manuálních převodovek. Zajišťujeme opravy manuálních převodovek, výměny převodovek, servis manuálních převodovek, repase manuálních převodovek. Převodovky dodáváme pro osobní i nákladní a užitková vozidla. Zajistíme také veškeré náhradní díly k převodovkám.