• Detail firmy

Petr Hajný

Základní popis

Plně vybavené pokoje ( pračka, sušička, kuchyně, TV, DVD, videa, postele, skříně, povlečení, nádobý ) WC, sprchový kout. Pronajmu CELEROČNĚ ZA POUHÝCH 60Kč lůžko/den Pronajmu také na den, víkend, týden, měsíc atd. Dostupnost- Zastávka na Prahu

Adresa

tř. Budovatelů 2386/26
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62977962

Výrobky, činnosti

ubytování

Kontaktní údaje

E-mail: mlsati@seznam.cz
WWW: chatahabovka.webnode.cz

Kontaktní osoba

Petr Hajný

Telefon: 721 970 813
E-mail: mlsati@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

Ubytování jižní Čechy

Nabízíme ubytování v jižních Čechách v malebném stavení s bezbariérovým přístupem. Disponujeme 2 apartmány s kapacitou lůžek 2x 5 lůžek, s možností přistýlek. Stavení má krytý dvůr pro parkování i večerní posezení s veškerým zázemím.