• Detail firmy

Petr Fuit

Základní popis

Od svého založení se firma specializuje na zemní práce. Hlavní činností je výstavba a odbahňování rybníků, revitalizace drobných vodotečí.

Adresa

Záborná 20
588 13 Záborná

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72395117
DIČ:  7106304369

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Kontaktní údaje

E-mail: petr@fuit.cz
WWW: www.fuit.cz

Kontaktní osoba

Petr Fuit - Majitel

Telefon: 602 882 515
E-mail: petr@fuit.cz
Další firmy v oboru

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.