• Detail firmy

Petr Fojtík

Základní popis

Stavební činnost, zemní práce, provádění staveb, jejich změn a odstraňování, zednictví, zámečnictví, vodoinstalatérství, topenářství, přípravné práce pro stavby, zemní práce a terénní úpravy, výkopové práce, průzkumné vrtné práce.

Adresa

Chebská 53
356 01 Sokolov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49162942
  • Služby

Výrobky, činnosti

Přípravné práce pro stavbu

Stavební činnost, zemní práce, provádění staveb, jejich změn a odstraňování, zednictví, zámečnictví, vodoinstalatérství, topenářství, přípravné práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 155 578
E-mail: petafojtik@tiscali.cz
WWW: www.petrfojtik.cz

Kontaktní osoba

Petr Fojtík - Majitel

Další firmy v oboru

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

AVEMY s.r.o.

Zabýváme se projektováním, dozorováním, stavební fyzikou a realizací staveb. Našim zákazníkům poradíme s umístěním stavby na pozemku a navrhneme studii RD, BD, či haly včetně řešení interiéru, ať již prostorového či barevného. Součásti poskytovaných služeb je i projektová dokumentace, potřebná stavební povolení či prováděcí projekt. Vyřídíme Vám žádost na kotlíkovou dotaci.

Marcel Paulík

Zabývám se stavebními pracemi jak v interieru, tak v exteriérech, bytové, nebytové komerční prostory, půdní vestavby, rekonstrukce na klíč, stavby plotů, teras a pod. Mými zákazníky jsou většinou Soukromé osoby, SVJ, bytová družstva, architekti, spolupracující firmy. Mou specialitou jsou montáže obkladů a mozaik, pokládky dlažeb, hydroizolace.