• Detail firmy

Petr Fischer

Základní popis

Veškeré kovářské práce

Adresa

Nádražní 294
588 22 Luka nad Jihlavou

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44054386
DIČ:  314-5810080826
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  1000000

Výrobky, činnosti

Sklenářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 219 560
E-mail: pefiko@volny.cz
WWW: www.volny.cz/pefiko
Další firmy v oboru

Václav Noha - Kovářství

Zajišťujeme kovovýrobu na zakázku. Specializujeme se na umělecké kovářství a ruční rytí kovů, rytí písma a přírodních motivů na nože a dárkové předměty. Vyrábíme raznice a kovářské plastiky. Provádíme zlacení metalem v interiérech a věnujeme se také opravám a údržbě křížů sakrálních staveb, renovacím historických kovových předmětů. Kovářská dílna se nachází v obci Štěměchy v okrese Třebíč.

SEMAT HB s.r.o.

Specializujeme se na opravy a prodej vysokozdvižných vozíků. Nabízíme i další manipulační techniku - paletové vozíky, rudly nebo retraky. Dodáváme i příslušenství a náhradní díly jako jsou pásy, baterie, nabíječe, hydraulická zařízení, pneumatiky či přídavná zařízení. Prodáváme bazarové vysokozdvižné vozíky a manipulační techniku.

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.