• Detail firmy

Petr Faktor

Základní popis

Dodávka a pokládka všech druhů podlahových krytin jako jsou parkety,PVC,přírodní linoleum,korek,vinyl,koberce,plovoucí podlahy,dřevěnné podlahy,vícevrstvé dřevěnné podlahy,renovace parket,nivelace podkladu.Konzultace a vypracování CN zdarma

Adresa

5.Května 2399
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72928204
DIČ:  CZ7909103609

Výrobky, činnosti

Podlahy, pokládkové systémy

Kontaktní údaje

E-mail: faktor@dvur.cz
WWW: www.floor4you.cz

Kontaktní osoba

Petr Faktor - Majitel

Telefon: +420 777 609 085
E-mail: faktor@dvur.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.