• Detail firmy

Petr Erba

Základní popis

Nabízím individuální, skupinovou i firemní výuku anglického jazyka a překladatelské služby.

Adresa

Na Valentince 442/8
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45711313

Výrobky, činnosti

Překladatelské služby

Nabízím individuální, skupinovou i firemní výuku anglického jazyka a překladatelské služby.

Kontaktní údaje

E-mail: petrerba@seznam.cz
WWW: www.petrerba.wz.cz

Kontaktní osoba

Petr Erba - Jednatel

Mobil: +420 604 868 109

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOŠKOLA Luboš Vojtíšek

Poskytujeme služby autoškoly, jejíž tým v současné době tvoří 4 profesionální učitelé. Zajišťujeme komplexní výuku skupin A a B. Součástí našich služeb je rovněž školení řidičů referentů, vstupní praktické přezkoušení řidičů pro firmy a povinné školení řidičů na profesní osvědčení. Mottem Autoškoly Vojtíšek je „Naučit své klienty kvalitní, zodpovědné a bezpečné jízdě“.

ACZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na realizaci seminářů, kurzů a workshopů dalšího vzdělávání dospělých. Organizujeme přípravu zaměstnanců na klíč podle zadání našich zákazníků a pořádáme také kurzy a semináře pro veřejnost, včetně on-line kurzů. V našem širokém portfoliu jsou profesní akreditované a rekvalifikační kurzy, kurzy osobního managementu, komunikace a prezentace nebo zájmové a tvůrčí kurzy.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.