• Detail firmy

Petr Dytrych

Základní popis

Nabízíme opravy vozů všech typů a značek, klempířské a lakýrnické práce. Diagnostika vozidel, kompletní vyřízení pojistné události...

Adresa

Všeruby 517
330 16 Všeruby

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45344337
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis

Nabízíme opravy vozů všech typů a značek, klempířské a lakýrnické práce. Diagnostika vozidel, kompletní vyřízení pojistné události, zapůjčení náhradního vozidla. Nehodový servis - zajišťujeme odtah havarovaného vozu.

Kontaktní údaje

WWW: www.autoservis-nonstop.cz

Kontaktní osoba

Petr Dytrych - Majitel

Mobil: +420 606 164 697
E-mail: PETR.DYTRYCH@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.

Milan Pangerl - LPG Plzeň

Naše firma zajišťuje přestavby vozidel na LPG v Plzni. Realizujeme montáže kvalitních a ověřených zařízení LPG pro veškeré typy benzínových vozidel. Služby poskytujeme včetně servisu, revizí a výměny LPG nádrží. Provádíme také běžné opravy automobilů, měníme olej, brzdy atd. Dodáváme náhradní díly za výhodné ceny. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací včetně ceníku přestaveb.

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.