• Detail firmy

Petr Dvořák

Základní popis

Nabízíme kvalitní ofsetový tisk do formátu A2+. Neustále udržujeme naše strojové vybavení v dobré kondici a investujeme do nejmodernějších technologií.

Adresa

Na Zlaté stezce 1055
263 01 Dobříš

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12371785
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  3
Roční obrat:  3000000

Výrobky, činnosti

Kopírování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 318 521 220
Mobil: +420 776 304 678
E-mail: tiskarnadvorak@iol.cz
WWW: www.pdtisk.cz

Kontaktní osoba

Dvořák Petr - Majitel

Další firmy v oboru

Grafické práce - Michal Sova

Věnujeme se návrhu log, logotypů, vizitek, letáků a dalších grafických prvků. Nabízíme služby externího grafika a vytvoříme Vám obalový design, grafické návrhy plakátů, letáků, fotomontáže, různé ilustrace. Zakázky zpracováváme individuálně na základě konkrétních požadavků našich zákazníků. Služby jsou určeny zejména zákazníkům z regionů Benešov, Tábor, Středočeský a Jihočeský kraj.

Ivan Král

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Vytváříme firemní identitu, informační a orientační systémy, bannery, billboardy, polepy aut, reklamní letáky, katalogy a mnoho dalšího. Poskytujeme fotografické služby.

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.