• Detail firmy

Petr Drastik

Základní popis

V našem e-shopu naleznete nepřeberné množství samolepek, samolepek na zeď, které máme roztříděny dle oblastí, do kterých spadají. Nabídku neustále rozšiřujeme o nové motivy. Dále nabízíme výrobu řezané reklamy dle Vašich přání.

Adresa

Jungmannova 322/6
794 01 Pod Cvilínem

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88389707

Výrobky, činnosti

Samolepky na zeď / samolepky na zakázku.

Nabízíme: řezané samolepky, samolepky na zeď do interiéru, řezanou reklamu, polepy výloh, reklamní tabule, samolepky - na zakázku.

Kontaktní údaje

E-mail: pedmal@pedmal.cz
WWW: www.pedmal.cz

Kontaktní osoba

Petr Drastik - Majitel

Mobil: +420 604 991 239
E-mail: pedmal@pedmal.cz
Další firmy v oboru

DIVANA DESIGN - Ivana Rütel

Zaměřujeme se na Homestaging - profesionální úpravu interiérů nemovitostí za účelem prodeje. Realizujeme rekonstrukce a renovace interiérů.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.