• Detail firmy

Petr Drahota

Základní popis

Provádím zemní, zámečnické, frézařské a soustružnické práce, opravy zahradní techniky a tepelných čerpadel, sváření, instalace topení a vody.

Adresa

Sokolská 335
281 44 Zásmuky

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10250506

Výrobky, činnosti

Střechy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 796 708
E-mail: drahota@cbox.cz
WWW: www.autoservisdw-sluzby.cz

Kontaktní osoba

Petr Drahota - Majitel

Telefon: +420 603 204 455
Další firmy v oboru

GASKO s. r. o.

Specializujeme se na výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací pomocí vlastních kapacit. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis na provedené práce.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.