• Detail firmy

Petr Drahokoupil

Základní popis

Výkup a prodej manipulační techniky, paletových vozíků a vysokozdvižných vozíků (DESTA, BALKANCAR a další). Prodáváme též náhradní díly. Zajišťujeme servis vysokozdvižných vozíků včetně technických prohlídek a poradenství.

Adresa

Poděbradova 193
281 29 Žiželice nad Cidlinou

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14759292

Výrobky, činnosti

manipulační technika

Kontaktní osoba

Petr Drahokoupil - Majitel

Mobil: 602 845 349
E-mail: petr.drahokoupil@email.cz
Další firmy v oboru

MARTIN SOMOL

Nabízíme kompletní paletový servis. Zajišťujeme výrobu dřevěných obalů, beden, podlážek, atypických palet a EURO palet. Provádíme také opravy palet. Dále poskytujeme pronájem skladových prostor, výrobních hal a odstavných ploch. Provádíme zemní práce.

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.