• Detail firmy

Petr Doubek

Základní popis

Vyrábíme vchodové dveře a vnitřní dveře včetně dveří posuvných. Dále okna-euro, jednoduchá pro dvojsklo, špaletová. Vyrábíme a dodáváme parapety vnitřní a venkovní, lepení spárovek na zakázku včetně jiných truhlářských prací. Vše z masivního dřeva

Adresa

Na Skřivanech 165
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16401085

Výrobky, činnosti

Dřevěná okna a součástky dřevěných oken

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 103 281
Mobil: +420 602 883 364
Fax: +420 485 103 281
E-mail: info@vdtruhlarstvi.cz
WWW: www.vdtruhlarstvi.cz

Pobočky

V & D
Na Skřivanech 165
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Miroslav Groh - KOVO - mg

Věnujeme se zámečnictví a kovovýrobě. Naše společnost pomáhá s různými druhy prací větším firmám. Zajišťujeme zakázkovou výrobu brán, branek, vrat, mříží, plotových dílců aj. Zajistíme montážní, servisní a údržbové práce.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

TOMI ROLL s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž stínící techniky - předokenní rolety, žaluzie, markýzy, slunolamy, sekční i rolovací vrata. Poskytujeme komplexní péči a poradenství, záruční i pozáruční servis. Každá zakázka je šitá na míru dle přání zákazníka. Disponujeme mnohaletými zkušenostmi v oboru. 100% spolehlivost, nízké ceny s ohledem na kvalitu materiálu. Zakládáme si na spokojenosti všech zákazníků.