• Detail firmy

Petr Dostál

Základní popis

Nabízíme autodopravu vozidly s hydraulickým ramenem po celé ČR.Provádíme zasklívání v celé ČR, SK, A, díky kombinaci vlastní techniky.

Adresa

Trávníčkova 483/5
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60422581
  • Služby

Výrobky, činnosti

Jeřábnické práce, půjčovny

- jeřábnické práce - speciální práce minijeřábem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 250 897
Mobil: +420 775 306 561
E-mail: dostal@autoshr.cz
WWW: www.extremnizasklivani.cz
WWW: www.autoshr.cz

Kontaktní osoba

PETR DOSTÁL - Majitel

Další firmy v oboru

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.