• Detail firmy

Petr Dědek - KREASTAV

Základní popis

Firma nabízí komínové systémy české výroby - KOMSYKO,BLK,CIKO,Schidel,které pokryjí veškeré požadavky poptávek,kompletní cihelný systém HELUZ,Porotherm,Ytong a ostatní typy cihelnách systémů pro stavbu celého domu

Adresa

Výstavní 15
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68096763

Výrobky, činnosti

stavební systémy

Kontaktní údaje

E-mail: 731473972/ www.kreastav.cz

Kontaktní osoba

Petr Dědek - Majitel

Mobil: 732 449 785

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STYL 2000 s.r.o.

Naše společnost již více než 25 let zajišťuje dodávky a instalace zavěšených provětrávaných fasádních plášťů a dodávky obkladů a dlažeb. Nabízíme široký sortiment stavební keramiky, obkladů, dlažeb (včetně slepeckých dlažeb), mozaiky a výrobků z gumového recyklátu. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop a vyberte si, co potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.