• Detail firmy

Petr Daňhel

Základní popis

Jsme rodinná firma zaměřená na kompletní úklid domácností,jednorázový nebo periodický,úklid kanceláří,společných prostor bytových domů,mytí oken a výloh,čištění koberců a čalounění,čištění interiérů vozidel.Dále poskytujeme služby hodinového manžela.

Adresa

Štětovice 68
798 12 Štětovice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88549224

Výrobky, činnosti

Úklidové služby:

- úklidy domácností, kanceláří - úklidy po stavebních úpravách a malování - čištění interiérů vozidel, včetně kompletního ručního mytí

Kontaktní údaje

E-mail: info@dandy67.cz
WWW: www.dandy67.cz

Kontaktní osoba

Petr Daňhel

Mobil: +420 739 464 427
E-mail: info@dandy67.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.

Martin Kulil

Zajišťujeme úklidové služby pro domácnosti a firmy. Provádíme úklidy pravidelné i jednorázové, generální úklidy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž mytí oken, čištění čalounění, tepování koberců. Nabízíme strojní mytí podlah, bezchemické čištění párou, bezkontaktní čištění interiéru vozidel, odstraňování stavebních hmot a mnoho jiného. V neposlední řadě se zabýváme prodejem úklidové chemie.