• Detail firmy

Petr Chovančák

Základní popis

Tato firma se od samého počátku zaměřuje na výrobu a prodej kvalitního stavebního a truhlářského řeziva. Na rozlehlé ploše naleznete široký sortiment výrobků od trámů, latí, fošen, prken, hranolů až po speciální výřezy na přáni zákazníka

Adresa

Jindřichov
793 83 Jindřichov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18999522

Výrobky, činnosti

stavební a truhlářské řezivo

Kontaktní osoba

Petr Chovančák - Jednatel

Mobil: 723 850 016
E-mail: pilachovancak@seznam.cz
WWW: pilachovancak.webnode....
Další firmy v oboru

I-P-S-B investiční a provozní servis budov s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a prodej materiálu pro dřevostavby a dřevěné konstrukce. Dodáváem konstrukční hranoly GLT a KVH, lepené hranoly BSH, hoblované profily, peletky, bednící desky a mnoho dalšího.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.