• Detail firmy

Petr Choma - MANUEL CAFFÉ CZ

Základní popis

Nabízíme kompletní řešení pravé italské kávy Manuel, čajů a čokolád do Vaší restaurace či kavárny. Od nás dostanete vše, včetně kávovaru, skla, světelných reklam a dalších. Lokální sklady. Individuální přístup. Provádíme servis a pravidelné kontroly.

Adresa

Dělnická 224
460 06 Liberec 6

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69394296
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme pravou italskou kávu Manuel

čajů a čokolád do Vaší restaurace či kavárny.Od nás dostanete vše,včetně kávovaru,skla,světelných reklam a dalších.

Kontaktní údaje

E-mail: servis@kava-manuel.cz
WWW: www.kava-manuel.cz

Kontaktní osoba

Petr Choma - Majitel

Mobil: 775 358 257

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Marek Florián - DALLMAYR

Zabýváme se dodávkami a dovozem prémiové a exkluzivní kávy DALLMAYR KAFFEE, oblast jižní Čechy. Provádíme přímý operating s veškerým komplexním servisem. Dále nabízíme pronájem nápojových a prodejních automatů, včetně kompletního servisu, které zahrnuje pojištění, technickou údržbu, opravy a dovoz zboží bez kvót odběru, vše v ceně. Poskytujeme bezplatné zapůjčení příslušenství - šálky a podšálky.

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

ITALOPTIC s.r.o.

Zajišťujeme prodej italských delikates, dárkových košů pro firmy i s logem. Nabízíme vína - bílá, červená, růžová nebo šumivá, kávu, olivy, olivové oleje, mořské plody, ryby, koření, těstoviny a další.