• Detail firmy

Petr Česenek, DiS. - PROCEL

Základní popis

Zabýváme se zejména energetickými úsporami v oblasti elektrické energie, mezi naše obory činnosti patří: a. Úspora spotřeby energií svítidel b. Regulace ¼ hodinového maxima c. Kompenzace účiníku

Adresa

Svídnice 33
538 24 Svídnice u Chrudimě

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75861941
DIČ:  CZ8203203129
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úspora spotřeby energií svítidel

Spoříme energii spínání pouze potřebných svítidel. Pokud se u vás mění rozsah výroby, je naše řešení vhodné právě pro vás.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 100 550
Mobil: +420 608 053 556
E-mail: petr.cesenek@procel.cz
WWW: www.energeticka-uspora.cz

Kontaktní osoba

Petr Česenek, DiS. - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

Ing. Petr Buráň - návrhy nízkoenerg. a pas. domů, dotace NZÚ, PENB,Feng-Shui

Poskytujeme poradenství v oblasti energetických úspor, zhotovení PENB, dotace Nová zelená úsporám 2015, kotlíková dotace, strukturální fondy - snížení energetické náročnosti v sektoru bydlení (bytové domy). Zabýváme se projektováním nízkoenergetických a pasivních domů a návrhy interiérů podle Feng - Shui.