• Detail firmy

Petr Bűttner

Základní popis

Prodej, montáž a servis zabezpečovacích, kamerových a požárních systémů.

Adresa

Vilová 188
435 42 Janov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65661541

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací a kamerové systémy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 267 888
Mobil: +420 608 201 800
E-mail: bitas@volny.cz
WWW: www.bitas.cz
Další firmy v oboru

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.