• Detail firmy

Petr Burka

Základní popis

Nabídka vín z Korsiky. Korsická vína jsou specifickým doplněním nabídky velkých vín Francie. Nabízíme vína od nejlepších výrobců Korsiky. Muškát - muscat, bílá vína - Vermentinu, červená vína - Niellucciu, Rosé - Nielluciu.

Adresa

Nad úpadem 273/80
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74684272

Výrobky, činnosti

Nabídka vín z Korsiky.

Korsická vína jsou specifickým doplněním nabídky velkých vín Francie. Nabízíme vína od nejlepších výrobců Korsiky. Muškát - muscat, bílá vína

Kontaktní údaje

E-mail: petr.burka@seznam.cz
WWW: www.corsican-wine.cz

Kontaktní osoba

Bc. Petr Burka, DiS. - Majitel

Mobil: +420 776 781 112
E-mail: petr.burka@seznam.cz
Další firmy v oboru

VÍNO WINE spol. s r.o.

Naše vinotéka v centru Prahy nabízí široký sortiment vín. Prodáváme vína jak lahvová, tak i stáčená sudová. V nabídce máme vína jakostní, přívlastková a ledová, a to známých i méně známých odrůd, z nichž mnoha získala ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích. Přijďte i vy ochutnat skvělé víno, ke kterému Vám připravíme vhodné studené delikatesy. Těšíme se na Vaší návštěvu!

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

ITALOPTIC s.r.o.

Zajišťujeme prodej italských delikates, dárkových košů pro firmy i s logem. Nabízíme vína - bílá, červená, růžová nebo šumivá, kávu, olivy, olivové oleje, mořské plody, ryby, koření, těstoviny a další.