• Detail firmy

Petr BROUK

Základní popis

Nabízíme silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace. Zajišťujeme servis, opravy a revize bytových i průmyslových rozvodů.

Adresa

Klíčovská 790/5
190 00 Praha 9 - Prosek

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67897126

Výrobky, činnosti

Nabízíme silnoproudé i slaboproudé elektroinstalac

Nabízíme silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace. Zajišťujeme servis, opravy a revize bytových i průmyslových rozvodů.

Kontaktní údaje

E-mail: elektro.bromy@tiscali.cz
WWW: www.bromy.prodejce.cz

Kontaktní osoba

Petr Brouk - Majitel

Mobil: 606 250 523
Další firmy v oboru

Jan Říha

Provádíme revize a kontroly elektrických zařízení, hromosvodů, elektroinstalace, nouzového osvětlení a elektrických spotřebičů. Provádíme odstranění závad zjištěných při revizi.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.

František Čenský - ELEKTRO

Zajišťujeme revize elektroinstalace do 1000 V, montáže a opravy elektroinstalace bytové i průmyslové. Provádíme elektronicky ovládané rozvody el. instalace do 1000 V a revize hromosvodů.