• Detail firmy

Petr Brhlík

Základní popis

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce, včetně nátěrů sádrokartonů, fasád, oken, dveří, podlah, plotů, atd. Dále provádíme nátěry fasád, rýn, okapů a oplechování z vysokozdvižných plošin.

Adresa

Hlavní 1375
688 01 Uherský Brod

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67590349

Výrobky, činnosti

veškeré malířské a natěračské práce

Provádíme veškeré malířské a natěračské práce, včetně nátěrů sádrokartonů, fasád, oken, dveří, podlah, plotů, atd. Dále provádíme nátěry fasád, rýn, o

Kontaktní údaje

E-mail: pb.mal@centrum.cz

Kontaktní osoba

Petr Brhlík - Majitel

Telefon: 603 264 689
E-mail: pb.mal@centrum.cz
Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Umělecké malířství - Martin Krutílek

Specializuji se na umělecké malířství vnitřních i vnějších prostor. Věnuji se také běžným malířským a natěračským pracem nejenom na Vsetínsku, ale v případě zájmu v rámci celé ČR.

MALKO - Kmoníček, Franc

Nabízíme malířské, lakýrnické a tapetářské práce či dekorativní italské techniky. Provádíme stěrkování omítek i lepení ozdobných lišt a kazet.