• Detail firmy

Petr Boržík

Základní popis

THAJSKÉ MASÁŽE CHRUDIM s THAJSKOU masérkou Vám nabízejí 50% slevovou AKCI. www.thajske-masaze-chrudim.cz Již za 150,- Kč na 1/2 hod nebo za 250,- Kč na jednu hodinu tradičních THAJSKÝCH olejových masáží. Masírujeme v Chrudimi nad náměstím.

Adresa

Heydukova 383
537 01 Chrudim I

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60918179

Výrobky, činnosti

thajské masáže

Kontaktní údaje

E-mail: bo.br@post.cz
WWW: www.thajske-masaze-chrudim.cz

Kontaktní osoba

Petr Boržik

Telefon: 777 831 710
E-mail: bo.br@post.cz
Další firmy v oboru

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!