• Detail firmy

Petr Bola

Základní popis

Vyrábíme nábytek na zakázku i stavební truhlářství v Olomouci. Zajistíme vybavení truhlářské i zámečnické dílny

Adresa

Sokolská 321
783 75 Dub nad Moravou

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64101568

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Vyrábíme nábytek na zakázku i stavební truhlářství v Olomouci. Zajistíme vybavení truhlářské i zámečnické dílny

Kontaktní údaje

Mobil: 736 657 840
E-mail: petr.bola@seznam.cz
WWW: www.petrbola.sluzby.cz

Kontaktní osoba

Petr Bola - Majitel

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.