• Detail firmy

Petr Blažek

Základní popis

Firma se zabývá výrobou a montáží plotů. Jako výplň dodáváme plotovky z bezúdržbového recyklovaného plastu. Vyrobí na přání pojezdová vrata i jakékoliv zámečnické prvky. Prodej jednotlivých výrobků a profilů z recyklovaného plastu.

Adresa

Bradlecká Lhota 11
507 13 Bradlecká Lhota

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71663495
Rok založení:  2002
  • Služby

Výrobky, činnosti

Produkty

- pro děti, na zahradu, plastové pole, rekonstrukce laviček a stolů, výměna písku, celoplastové pískoviště, rekontrukce pískovišť, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: info@paple.cz
WWW: www.paple.cz

Kontaktní osoba

Petr Blažek - Majitel

Mobil: +420 773 346 699

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STROJNÍ A STAVEBNÍ ZÁMEČNICTVÍ

Nabízíme zámečnické služby. Zabýváme se strojním i stavebním zámečnictvím a kovoobráběním. Provádíme soustružení, frézování, svařování. Dále realizujeme výrobu z polykarbonátu - balkony, zastávky apod.

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.