• Detail firmy

Petr Blakala

Základní popis

Účetní firma Petr Blakala je soukromá firma působící v oblasti Ostravy a okolí již od roku 1995. Naše nabídka ekonomických a účetních služeb vždy reagovala na potřeby našich zákazníků, což jsou obchodní společnosti a fyzické osoby (podnikatelské subjekty).

Adresa

Střední 492/6
736 01 Šumbark

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62309391
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Účetnictví Ostravsko. Provádíme účetní poradenství, vedení účetnictví či daňové evidence, kontroly a rekonstrukce účetnictví, daňová přiznání.

Kontaktní údaje

E-mail: ucetnictvi@eko-ucto.com
WWW: www.eko-ucto.com

Kontaktní osoba

Petr Blakala - Majitel

Mobil: +420 603 202 323
E-mail: ucetnictvi@eko-ucto.com
Další firmy v oboru

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.