• Detail firmy

Petr Bláha

Základní popis

Nabízíme prodej a stavbu zahradních krbů či návrhy krbových kompletů. Prodáváme krbové vložky, kouřovody, tepelné izolace a podkladová skla.

Adresa

Sládkův kopec 1345
377 01 Jindřichův Hradec

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10288236

Výrobky, činnosti

Prodej a stavbaNabízíme prodej a stavbu zahra krbů

Nabízíme prodej a stavbu zahradních krbů či návrhy krbových kompletů. Prodáváme krbové vložky, kouřovody, tepelné izolace a podkladová skla. Poskytujeme poradenství v oblasti stavby krbů a dodáváme krby bez komínů i plynové krbové vložky.

Kontaktní údaje

E-mail: krby.blaha@seznam.cz
WWW: www.krby-blaha.cz

Kontaktní osoba

Petr Bláha - Majitel

Mobil: +420 608 028 850
Další firmy v oboru

ZEDNICTVÍ Petr Vaněček

Provádím zednické, obkladačské a stavební práce, zateplování a nátěry fasád, sádrokartonářské úpravy, rekonstrukce bytových jader a další práce.

Radek Zavadil - Kovovýroba

Specializujeme se na výrobu komínů, kouřovodů a příslušenství. Kompletní sortiment produktů naleznete v našem e-shopu. V kooperaci vyrábíme svařence na lineárních a rotačních svařovacích automatech.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.