• Detail firmy

Petr Bilčík

Základní popis

Hej auto je Drink taxi a přeprava osob pro Brno a okolí.

Adresa

Vackova 727/3
612 00 Brno - Sadová

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40382991

Výrobky, činnosti

Drink taxi Brno Hej auto

Kontaktní údaje

E-mail: hejauto@seznam.cz
WWW: www.hejauto.cz

Kontaktní osoba

Bilčík Petr - Majitel

Mobil: +420 606 400 050
E-mail: hejauto@seznam.cz
Další firmy v oboru

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.

LECHNER CZ, s.r.o.

Přepravními službami se zabýváme již od roku 1992 a od té doby jsme si vybudovali významné místo mezi dopravci. Zajišťujeme přepravu dálkovou, regionální i osobní, a to jak po ČR, tak i po celé Evropě. Spolupracujeme rovněž s partnerskými zahraničními firmami a díky tomu můžeme nabídnout dokonalou organizaci transportů. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší prioritou.

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.