• Detail firmy

Petr Bezděka

Základní popis

Provádíme zemní práce od rovnání a úpravu pozemků až po výkopové práce všeho druhu. Nakládání a skládání paletizačními vidlemi, odhrnování sněhu v zimě.

Adresa

Vidov 31
370 07 Vidov

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74210289

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce JCB 3cx eco.

Kontaktní údaje

E-mail: bezdekap@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Bezděka - Majitel

Mobil: +420 777 066 428
E-mail: bezdekap@seznam.cz
Další firmy v oboru

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.

Veronika Klečková

Provádíme zemní, výkopové, bourací a úklidové práce. Zajišťujeme terénní úpravy, odvodňování stavenišť a technické rekultivace.